Nieszpory dzisiaj o godz. 16:30. Różaniec za zmarłych z czytaniem wymienianek od poniedziałku do soboty o 18:00. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek wspomnienie Ofiarowania NMP, w piątek św. Cecylii dziewicy męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Chrystusa Króla, będzie to ostatnia przed adwentem niedziela roku kościelnego. Będzie to zarazem niedziele kończąca Rok Wiary.

Nieszpory dzisiaj o godz. 16:30. Różaniec za zmarłych z czytaniem wymienianek od poniedziałku do soboty o 18:00. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek wspomnienie Ofiarowania NMP, w piątek św. Cecylii dziewicy męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Chrystusa Króla, będzie to ostatnia przed adwentem niedziela roku kościelnego. Będzie to zarazem niedziele kończąca Rok Wiary.

Nieszpory dzisiaj o godz. 16:30. Różaniec za zmarłych z czytaniem wymienianek od poniedziałku do soboty o 18:00. W tym tygodniu w liturgii: w czwartek wspomnienie Ofiarowania NMP, w piątek św. Cecylii dziewicy męczennicy, patronki śpiewu kościelnego. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy uroczystość Chrystusa Króla, będzie to ostatnia przed adwentem niedziela roku kościelnego. Będzie to zarazem niedziele kończąca Rok Wiary.

PORZĄDEK MSZY ŚWIĘTEJ

W tym  tygodniu:
15 minut przed Mszą św.
w soboty od 17:30
I czwartek miesiąca
od 17.00 - 18.00
I piątek miesiąca:
od 16:00 - 18:00
Sakrament Pokuty przed każdą Mszą Świętą

 

Go to top